Aşırı Kilo ve Lida

Eğer diyetin zor olduğunu düşünüyorsanız, fazla kilonuz kadar ağırlığı ellerinizle taşıdığınızı düşünün. Lida ile bu düşünce işe yarar. Bu fazla kilolarla gündelik faaliyetlerinizi sürdürmeye çalışın. Lida’ da size yardım edecek. Diyelim on kilo fazlanız var. Beşer kiloluk poşetleri ellerinize alıp, on beş dakika taşıyın. Merdivenleri bu ağırlıklarla tırmanın. Evin içinde on kiloluk ağırlıkla gezin. Onlarla yürüyüşe çıkın. İşe, sırtınızda fazla kilolarınızla gidin. Nasıl, zor mu? Evet! Kesinlikle Lida’ ya ihtiyacınız var.

Peki, vücudunuzun, kalbinizin, kaslarınızın, ayaklarınızın her an bu kadar ağırlığı fazladan taşıması kolay mı? Kendinize bu işkenceyi yapmaya devam edecek misiniz? Yoksa Lida ile tanışıp tüm bu yükü kısa sürede üzerinizden atmayı mı tercih edeceksiniz ?

Derin bir nefes alın ve vücudunuzun bu fazlalıklardan ne kadar şikayetçi olduğunu dile getirmesine izin verin. Bu sizi Lida mucizesine yaklaştıracak. Diyet yapmanın zor olduğu düşüncesini bir daha gözden geçirin. Vicdanınızı susturmayın. Şişmansanız sizi dikkate almazlar. Tabii patron ya da para babası değilseniz. Arkanızdan bolca şaka yaparlar.

Ama bu şakalara siz değil ‘Onlar’ güler. Diyet yapmak kolaydır. Kilolu olmak ve kilolu kalmak zordur. Lida ise bebek oyuncağıdır.

Detaylı bilgi için; http://www.lidaweb.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !